Navlun Teklifi

Armoured catfish Sundaland noodlefish crappie powen, squawfish crocodile icefish sleeper shark.

Contacts

Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA
Phone
+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

Follow us

Hakkımızda

Hakkımızda1968 yılından yarına... 

Yeni Antalya Logistics olarak 1968 yılından bu yana lojistiğin her alanında müşterilerimize en iyi ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Köklü geçmişimiz ile yenilikçi bakış açımızı birleştirerek, geleceğe daha güçlü bakarken, yılların getirmiş olduğu sektörel tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize her zaman etkin ve esnek çözümler üretiyoruz. Günceli takip eden, güçlü dijital altyapımız operasyonlarımızı her şart ve koşulda sürdürebilme ve kontrol etmemize imkân sağlıyor.

Bizlerle aynı heyecan ve güven duygusunu paylaşan global acente ağımız ile müşterilerimize tüm lojistik taleplerinde bizlere her zaman ulaşabilecekleri, onlara destek veren, tüm operasyonel süreci onlar adına kolaylaştırmaya çalışan bir yol arkadaşı oluyoruz.

Sunmuş olduğumuz yenilikçi çözümler ve ilke edinmiş olduğumuz şeffaf iletişim sayesinde farklı sektörlerdeki lider markaların daima ilk tercihi oluyor, bu güvene layık olmak, hizmet kalitemizi korumak, geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Uluslararası kara, deniz, hava, demir yolu ve intermodal taşımacılığın yanı sıra yurt içi taşımacılık, proje taşımacılığı ve depolama alanlarında da çözümler sunuyoruz.

Dünyanın birçok noktasındaki iş ortaklarımızla ve tedarikçilerimizle birlikte büyümeye, yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edeceğiz.

Sadece lojistik çözümler sunmuyoruz, tecrübemizi paylaşıyoruz

Dünden Yarına
Yeni Antalya